O kancelarii

Jesteśmy kancelarią otwartą na potrzeby lokalnego rynku. Pierwsza siedziba kancelarii zlokalizowana była na parterze kamienicy na Placu Kościuszki. Od lutego 2017 r. nasza nowa siedziba mieści się na I-szym piętrze narożnego budynku przy ul. Armii Ludowej 1A-B w pobliżu filii Urzędu Pocztowego w Opocznie.

Ludzie tworzący kancelarię to osoby posiadające doświadczenie zarówno w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców (w tym również tych dużych), jak również osób fizycznych w ich indywidualnych sprawach. Prawnicy w naszej kancelarii to jednocześnie osoby młode i dynamiczne,otwarte na potrzeby biznesu oraz wyzwania z jakimi spotykają się przedsiębiorcy każdego dnia. Są to zarazem osoby, które mając doświadczenie w obsłudze Klientów indywidualnych odznaczają się odpowiednią wrażliwością oczekiwaną w sprawach powierzanych przez tego typu Klientów.

W ramach świadczonych przez nas usług pomocy prawnej kładziemy duży nacisk na odpowiednią komunikację z Klientem, która pozwala na właściwe zrozumienie przedstawionych zagadnień i w efekcie dopasowanie rozwiązań adekwatnych do zamierzonego przedsięwzięcia. Jednocześnie w naszej pracy stosujemy indywidualne podejście do Klienta uwzględniając w szczególności specyfikę danej branży oraz właściwości konkretnej sprawy.

Rozumiejąc znaczenie szybkości podejmowania decyzji dla prowadzenia dobrze prosperującego biznesu pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Zleceniodawcami, starając się być do ich dyspozycji, gdy Klient tego potrzebuje, podejmując szybką reakcję na zgłoszone zagadnienie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niniejszym serwisem internetowym oraz ofertą kancelarii.